Mam na imię Julia.
Urodziłam się 18 kwietnia 2001 roku.
Założyłam bloga dla siebie, aby notować gdzieś swoje poglądy.
Gram na pianinie, uczęszczam do szkoły muzycznej na ten oto piękny instrument.
To tyle.
Jakieś pytania? Zadaj w komentarzu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz